Kontakti

SIA METRUM

Ģertrūdes iela 47, Rīga, LV-1011
Bezmaksas tālrunis 80008100
Tālrunis +371 67860311
Fakss +371 67609044
metrum@metrum.lv
www.metrum.lv

Valdes priekšsēdētājs, uzņēmuma vadītājs
Mārtiņš Trukšāns
martins.truksans@metrum.lv

Valdes loceklis, Izpētes un pakalpojumu attīstības vadītājs
Māris Krievs
maris.krievs@metrum.lv

Valdes loceklis
Edgars Šīns
metrum@metrum.lv

Teritorijas attīstības plānošanas daļas vadītāja
Māra Kalvāne
+371 27014811
mara.kalvane@metrum.lv

Mērniecības nozares vadītāja 
Ilva Beinaroviča
+371 27065082
ilva.beinarovica@metrum.lv

Korporatīvo klientu apkalpošanas vadītājs
Jānis Heinsbergs
+371 26537359
janis.heinsbergs@metrum.lv


Screen_Shot_2015_10_01_at_11.02.11

.


Alūksnes birojs
Pils iela 21, Alūksne, LV-4301
Tālrunis: +371 64322403, +371 27065020
Fakss: +371 64322406
aluksne@metrum.lv

Balvu birojs
Tirgus iela 2, Balvi, LV-4501
Tālrunis: +371 64521134, +371 27065022
balvi@metrum.lv

Bauskas birojs
Kalna iela 7, Bauska, LV-3901
Tālrunis: +371 63922300, +371 26361878
bauska@metrum.lv

Gulbenes birojs
Ozolu iela 1, Gulbene, LV-4401
Tālrunis: +371 64472970, +371 27065021
gulbene@metrum.lv

Jelgavas birojs
Lielā iela 15, Jelgava, LV-3001
Tālrunis: +371 63084994, +371 27065010
jelgava@metrum.lv

Jūrmalas birojs
Jomas iela 30, Jūrmala, LV-2015
Tālrunis: +371 80008100, +371 67860311
Fakss: +371 67609044
jurmala@metrum.lv

Kuldīgas birojs
Pilsētas laukums 2, 313. (308.) kab., Kuldīga, LV-3301
Tālrunis: +371 63320701, +371 27065030
Fakss: +371 63320702
kuldiga@metrum.lv

Liepājas birojs
Graudu iela 27/29, Liepāja, LV-3401
Tālrunis: +371 63428424, +371 27065007, +371 27065076
liepaja@metrum.lv

Limbažu birojs
Rīgas iela 7, Limbaži, LV-4001
Tālrunis: +371 64023799, +371 27065027
limbazi@metrum.lv

Rīgas (centrālais) birojs
Ģertrūdes iela 47, Rīga, Latvija, LV-1011
Tālrunis: +371 80008100, +371 67860311
Fakss: +371 67609044
metrum@metrum.lv

Talsu birojs
Valdemāra iela 17, Talsi, LV-3201
Tālrunis: +371 63225948, +371 27065004
Fakss: +371 63225950
talsi@metrum.lv

Tukuma birojs
Katrīnas laukums 1, Tukums, LV-3101
Tālrunis: +371 63125308, +371 27065003
Fakss: +371 63125318
tukums@metrum.lv

Valmieras birojs
Kārļa iela 3, Valmiera, LV-4201
Tālrunis: +371 64226312, +371 27065026
valmiera@metrum.lv

Ventspils birojs
Tālrunis: +371 29808422
metrum@metrum.lv